post

 Konyaaltı Evden Eve Nakliyat Firması arıyorsanız tam olarak doğru adrestesiniz çünkü firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ile evinizi ambalajlı, sigortalı ve asansörlü olarak şehir içi ve şehirler arası mesaferde titizlikle taşımaktadır. Yeni Toros Antalya taşımacılık firması olarak nakliyat sektöründe yepyeni bir hizmet anlayışı doğrultusunda çalışmaktayız. Firma olarak eşya taşıma konusunda tüm yenilikleri yakından takip ederek müşterilerimizi memnun etmeyi seviyoruz her memnun müşteri sayesinde 30 yılı aşkın süredir sektörün lider firmaları arasında olmaktan gurur duyuyoruz.

Antalya’da ve Türkiye’nin tüm noktalarında yenilikçi taşıma hizmetinin hakkını tam manasıyla vermeyi kendisine misyon edinen firmamız bünyesinde eşya taşımak için özel olarak dizayn edilmiş çelik kasalı nakliye araçları ve yük asansörü bulundurmaktadır. Aynı zamanda eşya taşıma konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ile uzun yıllardır çalıştığımız için her çalışma arkadaşımız eşyalarınızı titizlik ve ciddiyet içerisinde taşımaktadır.

Antalya Yeni Toros konyaaltı evden eve nakliyat firmamıza güvenebilirsiniz. Antalya’nın en önemli yerleşim bölgelerinden bir tanesi olan Konyaaltı’nda evinizi, büronuzu, iş yerinizi taşıtma kararı alırsanız firmamızdan teklif almayı unutmayınız. Firmamız sürekli hizmet vermektedir ve iletişim numaraları üzerinden sizden gelecek nakliyat isteklerini beklemektedir. Bu istekleri firmamızın çalışanlarına iletirseniz, Konyaaltı ekibimiz ihtiyacınızı karşılamak için hemen size ulaşarak, size bir taşınma programı çizer. Size özel çizilen bu program ile ihtiyacınızı karşılamanız çok daha kolay olur. Yeni toros nakliyat firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.