+90 532 267 53 04

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat hizmeti almak istiyorsanız firmamızla bir hafta önceden randevu alıp bize taşınma tarihinden en az dört gün önce haber vermeniz gerekmektedir. Şehirler arası evden eve nakliyata firmamız taşıma tarihinden birkaç gün önceden bir ücretsiz eksper göndererek eşyanın durumuna bakar ve kaç metre küp kamyonla gideceğini belirler daha sonra sigorta değerini ve sigortasını hazırlamak için sizden bazı bilgiler alarak protokol, sözleşme yapılır.
Taşınma tarihinden bir gün önceden evinizi 4 eleman göndeririz gelen arkadaşlar ön hazırlığı yaptıktan sonra eşyayı taşınacak vaziyete getirirler ve ertesi gün kamyonla beraber bu seferde 5 taşıyıcı gelir ve eşyanızı kamyona yükleyip yeni adresinize doğru yola çıkar.

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Şehirler arası nakliyat fiyat araştırması yapıtımızda çok uçurum rakamlar söz konusu ucuz ve kaliteli firma diyerek kendilerini internete şirket gibi gösteren korsanlar kapınızdan çok güzel kapalı çelik kasa bir kamyonla eşyanızı alır ve siz her şey yoluna zanedersiniz taki ertesi gün yeni evinize açık kasa bir kamyon üzerinde eşyanızı görene kadar derhal o firmanın yetkilisini ararsınız ve bu ne bütün eşyalarım kırık ve açık bir kamyonla gelmiş size verdikleri hazır cevap araç arzalandı o yüzden yolda aktarma yaptık dunada şükür deyerek yapacak bir şey olmadını söyler.
Günümüzde maalesef artık türkiyenin her yerinde korsan ve hiçbir tana arabası olmayan komisyoncu insanlarla dolmuş şehir içi nakliyat neyse ama şehirler arası nakliyata firma seçerken çok dikkatli olmalısınız.
Şehirler arası nakliyat bizim işimiz. Türkiye’nin her yerine biz taşıyoruz.

28 Mart 2022
469 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN